30 GÜN ÜCRETSİZ

 6 TAKSİTTE ÖDE ! 

 

POS

MGY – POS

Hugin ER-420 TB, ER-425 TX Desteği: Hugin ER-420 TB, ER-425 TX, Sharp ER-A 495T model yazarkasalar ile 2 farklı şekilde entegrasyon yapılabilmektedir. Hızlı Satış modülü üzerinden DİA üzerinden yapılan satışın yazarkasa fişinin çıkarılması şeklinde veya malzemelerin fiyatları ve barkodları ile yazarkasaya gönderilmesi, satışların yazarkasa üzerinden yapılması ve gün sonunda yapılan satışların DİA’ya aktarılması şeklinde yapılabilir.

Sharp ER-A 495T Desteği

IBM POS Genius Entegrasyonu: IBM POS Genius Entegrasyonu ile malzeme tanımları ve fiyatları Genius’a aktarımı yapılır. Fiyat güncellemeleri sonrası sadece fiyatı güncellenen malzemelerin Genius’a gönderilmesi sağlanır. Günlük yapılan satışlar sonrasında gün sonu satışları DİA’ya aktarılarak satış faturası oluşturulması sağlanır. Hem kasa hem stok entegrasyonu ile mağaza kasanızda bulunan nakit oranları ve depo envanter durumu sağlanabilir.

Farklı Terazi Modelleri Desteği: Terazilere malzeme tanımlarının, barkod ve fiyat bilgilerinin aktarılması POS modülü sayesinde sağlanmaktadır.

Pos Entegrasyon Ekranı
Yazarkasa Entegrasyonu
Terazi Entegrasyonu
Fiyat Gör Ekran Entegrasyonu
Yazarkasa Pos Malzeme Tanımları
Yazarkasa Pos Satış Raporları Entegrasyonu